univerzalno čistilo lemon meglio, 750ml
Spar
Mercator
Tuš

meglio

univerzalno čistilo lemon meglio, 750ml

Pakiranje: 750 ml

od3,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,49–3,79 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 4,65 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,49 €+9%

4,65 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,79 €+15%

5,05 €/L

razmaščevalec meglio refil, 750ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,79 €+9%

5,05 €/L

Razmaščevalec Meglio 750 ml refil