čistilo wc 10xeffect total protection, bref, 700ml
Spar
Mercator
Tuš

bref

čistilo wc 10xeffect total protection, bref, 700ml

Pakiranje: 700 ml

od2,29 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,29–2,39 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 3,27 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,29 €

3,27 €/L

Čistilo za WC Bref 10x Total Protection 700 ml

Spar

Spar

Na zalogi

3,59 €2,39 €-33%

3,41 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,59 €2,39 €-33%

3,41 €/L

wc čistilo, 10 x effect protection shield, bref, 700 ml