čistilo za steklo stelex flower, polnilo 750ml
Spar
Mercator
Tuš

stelex

čistilo za steklo stelex flower, polnilo 750ml

Pakiranje: 750 ml

od2,59 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,59–2,99 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 3,45 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €+31%

3,45 €/L

čistilo za steklo s kisom, flower, stelex, polnilo, 750 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,59 €+45%

3,45 €/L

Čistilo za Steklo Stelex z Močjo Kisa 750 ml

Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €+15%

3,99 €/L