persil gel exp. silan 2.25l 50pranj
Spar
Tuš

persil

persil gel exp. silan 2.25l 50pranj

Pakiranje: 2,25 L

od13,49 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 13,49–14,84 € · prihranite do 1,35 €

Cena na enoto: od 6,00 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

26,99 €13,49 €-50%

6,00 €/L

Tekoči detergent Persil, Expert Freshness, 50 pranj, 2,25 l

Spar

Spar

Na zalogi

26,99 €14,84 €-45%

6,60 €/L