persil gel exp. sensitive 2,25l 50pranj
Spar
Mercator
Tuš

persil

persil gel exp. sensitive 2,25l 50pranj

Pakiranje: 2,25 L

od13,49 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 13,49–16,19 € · prihranite do 2,70 €

Cena na enoto: od 6,00 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

26,99 €13,49 €-50%

6,00 €/L

Tekoči detergent Persil, Expert Sensitive, 50 pranj, 2,25 l

Spar

Spar

Na zalogi

26,99 €14,84 €-45%

6,60 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

16,19 €

7,20 €/L

detergent za pranje perila, persil gel exp. sensitive, 50 pranj, 2,25 l