šampon za lase split ends miracle, gliss, 400ml
Spar
Tuš

schwarzkopf - gliss

šampon za lase split ends miracle, gliss, 400ml

Pakiranje: 400 ml

od4,79 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 4,79–5,45 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 11,98 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

4,79 €

11,98 €/L

Šampon za lase Gliss, Split and Miracle, 400 ml

Spar

Spar

Na zalogi

6,99 €5,45 €-22%

13,63 €/L