šampon za lase repair, syoss, 440ml
Spar
Mercator
Tuš

syoss

šampon za lase repair, syoss, 440ml

Pakiranje: 440 ml

od4,45 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,45–4,99 € · prihranite do 0,54 €

Cena na enoto: od 10,11 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,99 €4,45 €-36%

10,11 €/L

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

4,49 €

10,20 €/L

Šampon za lase Syoss, Repair, 440 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,99 €4,99 €-29%

11,34 €/L

šampon, repair, syoss, 440 ml