balzam za izrazito poškodovane lase ultimate repair, gliss, 200ml
Spar
Mercator
Tuš

schwarzkopf - gliss

balzam za izrazito poškodovane lase ultimate repair, gliss, 200ml

Pakiranje: 200 ml

od4,89 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 4,89–6,99 € · prihranite do 2,10 €

Cena na enoto: od 24,45 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

7,29 €4,89 €-33%

24,45 €/L

Balzam za lase Gliss, exspr.u.repair, 200ml

Spar

Spar

Na zalogi

6,99 €5,45 €-22%

27,25 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,99 €+67%

34,95 €/L

balzam za lase repair, za zelo poškodovane lase, gliss, 200 ml