balzam za lase repair&care, subrina, 250ml
Spar
Tuš

subrina

balzam za lase repair&care, subrina, 250ml

Pakiranje: 250 ml

od3,39 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,39–3,59 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 13,56 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,39 €+2%

13,56 €/L

Balzam za Lase Subrina Repair & Care 250 ml

Spar

Spar

Na zalogi

3,59 €+33%

14,36 €/L