zobna pasta fresh & minty, aquafresh, 100ml
Spar
Mercator
Tuš

aquafresh

zobna pasta fresh & minty, aquafresh, 100ml

Pakiranje: 100 ml

od2,53 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,53–3,89 € · prihranite do 1,36 €

Cena na enoto: od 25,30 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,89 €2,53 €-35%

25,30 €/L

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,89 €2,92 €-25%

29,20 €/L

Zobna Pasta Aquafresh 3 Fresh & Minty 100 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,89 €

38,90 €/L

zobna pasta fresh & minty, aquafresh, 100 ml