zobna pasta mint fresh, himalaya, 75ml
Spar
Mercator

himalaya

zobna pasta mint fresh, himalaya, 75ml

Pakiranje: 75 ml

od3,99 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 3,99–4,49 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 53,20 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

4,49 €3,99 €-11%

53,20 €/L

zobna pasta za zdrave dlesni in svež dah himalaya, 75 ml

Spar

Spar

Na zalogi

4,49 €+55%

59,87 €/L