balzam proti cepljenju las oil nutritive, gliss, 200ml
Spar
Tuš

schwarzkopf - gliss

balzam proti cepljenju las oil nutritive, gliss, 200ml

Pakiranje: 200 ml

od4,89 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 4,89–5,45 € · prihranite do 0,56 €

Cena na enoto: od 24,45 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

7,29 €4,89 €-33%

24,45 €/L

Balzam za Lase Schwarzkopf Oil Nutritive 200 ml

Spar

Spar

Na zalogi

6,99 €5,45 €-22%

27,25 €/L