balzam za lase oil nutritive, gliss, 200ml
Spar
Mercator
Tuš

schwarzkopf - gliss

balzam za lase oil nutritive, gliss, 200ml

Pakiranje: 200 ml

od2,75 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,75–3,89 € · prihranite do 1,14 €

Cena na enoto: od 13,75 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,59 €2,75 €-40%

13,75 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,79 €

18,95 €/L

Balzam za Lase Gliss Oil Nutritive 200 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,89 €

19,45 €/L

balzam za lase oil nutrition, proti razcepljenim konicam, gliss, 200 ml