zobna pasta pro expert protect, oral-b, 75ml
Mercator
Tuš

oral b

zobna pasta pro expert protect, oral-b, 75ml

Pakiranje: 75 ml

od3,99 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 3,99–4,49 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 53,20 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €

53,20 €/L

zobna pasta expert protection, oral-b, 75 ml

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

4,49 €

59,87 €/L

Zobna pasta Oral - B, Pro Expert Protect, 75 ml