zobna pasta sensitive, elmex, 75ml
Spar
Mercator
Tuš

elmex

zobna pasta sensitive, elmex, 75ml

Pakiranje: 75 ml

od4,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 66,53 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,99 €

66,53 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,99 €

66,53 €/L

zobna pasta sensitive, elmex, 75 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,99 €

66,53 €/L

Zobna Pasta Elmex Sensitice 75 ml