lak za lase hold 4 carat shine, taft, 250ml
Spar
Tuš

taft

lak za lase hold 4 carat shine, taft, 250ml

Pakiranje: 250 ml

od4,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 4,99–5,49 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 19,96 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

4,99 €

19,96 €/L

Lak za Lase Taft Shine 250 ml

Spar

Spar

Na zalogi

5,49 €+18%

21,96 €/L