lak za lase hold 4 ultra, taft, 250ml
Spar
Mercator
Tuš

taft

lak za lase hold 4 ultra, taft, 250ml

Pakiranje: 250 ml

od4,94 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 4,94–5,49 € · prihranite do 0,55 €

Cena na enoto: od 19,76 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

4,94 €

19,76 €/L

lak za lase ultra strong, taft, 250 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,99 €

19,96 €/L

Lase za Lase Taft Ultra Strong 250 ml

Spar

Spar

Na zalogi

5,49 €+18%

21,96 €/L