šampon za izrazito poškodovane lase ultimate repair, gliss, 250ml
Spar
Mercator
Tuš

schwarzkopf - gliss

šampon za izrazito poškodovane lase ultimate repair, gliss, 250ml

Pakiranje: 250 ml

od2,75 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,75–3,89 € · prihranite do 1,14 €

Cena na enoto: od 11,00 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,59 €2,75 €-40%

11,00 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,79 €

15,16 €/L

Šampon Schwarzkopf Bliss Ultimate Repair 250 ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,89 €

15,56 €/L

šampon za lase ultimate repair, za zelo poškodovane lase, gliss, 250 ml