bonboni strong, fisherman´s friend, 25g
Spar
Mercator
Tuš

fishermans friend

bonboni strong, fisherman´s friend, 25g

Pakiranje: 25 g

od1,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,99–2,05 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 79,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €+67%

79,60 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

79,60 €/kg

bonboni, extra strong, fisherman's friend, 25 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,05 €

82,00 €/kg

Bonboni Fishermans, strong, 25g