bonboni strong mints, orbit, 16/1, 28g
Spar
Mercator
Tuš

orbit

bonboni strong mints, orbit, 16/1, 28g

Pakiranje: 28 g

od1,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,09–1,23 € · prihranite do 0,14 €

Cena na enoto: od 38,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €+68%

38,93 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €

42,50 €/kg

bonboni strong mint, orbit, 28 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,23 €+3%

43,93 €/kg

Bonboni Orbit, mints strong, 28g