bonboniera ferrero rocher, 375g
Spar
Mercator
Tuš

ferrero

bonboniera ferrero rocher, 375g

Pakiranje: 375 g

od10,99 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 10,99–13,69 € · prihranite do 2,70 €

Cena na enoto: od 29,31 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

13,59 €10,99 €-19%

29,31 €/kg

Bonbonjera Ferrero Rocher, T30, 375g

Spar

Spar

Na zalogi

13,59 €+42%

36,24 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

13,69 €+1%

36,51 €/kg

čokoladne praline, ferrero rocher, 375 g