bonboniera after eight, 400g
Spar
Mercator
Tuš

after eight

bonboniera after eight, 400g

Pakiranje: 400 g

od7,47 €najceneje v Spar

3 trgovine · 7,47–8,79 € · prihranite do 1,32 €

Cena na enoto: od 18,68 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

8,79 €7,47 €-15%

18,68 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

9,99 €8,79 €-12%

21,98 €/kg

bonboniera, after eight, 400 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

8,79 €

21,98 €/kg

Bonbonjera After Eight, 400g