mehki karamelni bonboni obliti z mlečno čokolado werther´s original, storck, 120g
Mercator
Tuš

werthers original

mehki karamelni bonboni obliti z mlečno čokolado werther´s original, storck, 120g

Pakiranje: 120 g

od1,19 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 1,19–1,47 € · prihranite do 0,28 €

Cena na enoto: od 9,92 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €1,19 €-20%

9,92 €/kg

bonboni chocolate toffees, wherter's, 120 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,47 €

12,25 €/kg

Bonboni Werther's Original, choco toffees, 120 g