smetanovi bonboni werther´s original, storck, 90g
Spar
Mercator
Tuš

werthers original

smetanovi bonboni werther´s original, storck, 90g

Pakiranje: 90 g

od0,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,89–1,19 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 9,89 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,89 €

9,89 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €0,95 €-20%

10,56 €/kg

bonboni, werther's original, 90 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,19 €

13,22 €/kg

Bonboni Werther's Original, 90g