lizika lobanja jagoda in limeta, chupa chups, 15g
Spar
Mercator
Tuš

chupa chups

lizika lobanja jagoda in limeta, chupa chups, 15g

Pakiranje: 15 g

od0,48 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,48–0,61 € · prihranite do 0,13 €

Cena na enoto: od 32,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,48 €+26%

32,00 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,48 €+41%

32,00 €/kg

lizika skull, chupa chups, 15 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,61 €+3%

40,67 €/kg

Lizika Chupa Chups Skull, 15g