lizika jagoda melody, chupa chups, 15g
Spar
Mercator
Tuš

chupa chups

lizika jagoda melody, chupa chups, 15g

Pakiranje: 15 g

od0,41 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,41–0,61 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 27,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,49 €0,41 €-16%

27,33 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,49 €

32,67 €/kg

lizika, piščalka, chupa chups, 15 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,61 €

40,67 €/kg

Lizika Chupa Chups, melody pops, 15g