žvečljivi bomboni gozdni sadeži wild berry, skittles, 95g
Spar
Mercator
Tuš

skittles

žvečljivi bomboni gozdni sadeži wild berry, skittles, 95g

Pakiranje: 95 g

od1,53 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,53–1,60 € · prihranite do 0,07 €

Cena na enoto: od 16,11 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,53 €+66%

16,11 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €+25%

16,74 €/kg

bonboni, gozdni sadeži, skittles, 95 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,60 €+3%

16,84 €/kg

Bonboni Skittles Wild berry, 95g