frutabela gozdni sadeži, 30g
Spar
Mercator
Tuš

frutabela

frutabela gozdni sadeži, 30g

Pakiranje: 30 g

od0,59 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,59–0,89 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 19,67 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,79 €0,59 €-25%

19,67 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,81 €+3%

27,00 €/kg

Rezina Frutabela, gozdni sadeži, 30g

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,89 €+29%

29,67 €/kg

žitna ploščica z gozdnimi sadeži, frutabela, 30 g