bio trdi bonboni žajbelj in zelišča, alpenbauer, 90g
Mercator
Tuš

alpenbauer

bio trdi bonboni žajbelj in zelišča, alpenbauer, 90g

Pakiranje: 90 g

od1,09 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 1,09–2,29 € · prihranite do 1,20 €

Cena na enoto: od 12,11 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €1,09 €-50%

12,11 €/kg

bio bonboni z okusom žajblja in zelišč, alpenbauer, 90 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,29 €

25,44 €/kg

Bonboni Bio Alpenbauer, žajbelj, 90g