trdi bonboni jabolko, šumi, 400g
Spar
Mercator
Tuš

šumi

trdi bonboni jabolko, šumi, 400g

Pakiranje: 400 g

od4,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,29–4,99 € · prihranite do 0,70 €

Cena na enoto: od 10,73 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,29 €+67%

10,73 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,39 €+33%

10,98 €/kg

bonboni šššum apple, šumi, 400 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,99 €

12,48 €/kg

Bonboni Šum, jabolko, 400g