bonboniera after eight pomaranča in poprova meta, nestlé, 200g
Spar
Tuš

after eight

bonboniera after eight pomaranča in poprova meta, nestlé, 200g

Pakiranje: 200 g

od2,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,99–4,99 € · prihranite do 2,00 €

Cena na enoto: od 14,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

5,29 €2,99 €-43%

14,95 €/kg

Bonbonjera After Eight, Orange, 200 g

Spar

Spar

Na zalogi

4,99 €

24,95 €/kg