biskvit s koščki mlečne čokolade cake&choc, milka, 175g
Spar
Mercator
Tuš

milka

biskvit s koščki mlečne čokolade cake&choc, milka, 175g

Pakiranje: 175 g

od2,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,09–2,89 € · prihranite do 0,80 €

Cena na enoto: od 11,94 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €2,09 €-25%

11,94 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,79 €+27%

15,94 €/kg

Biskvit Milka, cake&choko, 175g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,89 €+26%

16,51 €/kg

piškoti cake&choc, milka, 175 g