sir za žar, mu cuisine, 250g
Spar
Mercator
Tuš

ljubljanske mlekarne

sir za žar, mu cuisine, 250g

Pakiranje: 250 g

od2,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,99–4,83 € · prihranite do 1,84 €

Cena na enoto: od 11,96 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €2,99 €-25%

11,96 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €

15,96 €/kg

sir za žar, 45 % m.m., president jošt, pakirano, 250 g, ik

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

4,83 €

19,32 €/kg

Sir za Žar MU 250 g