sir mozzarella bella napoli, mu cuisine, 250g
Spar
Mercator

ljubljanske mlekarne

sir mozzarella bella napoli, mu cuisine, 250g

Pakiranje: 250 g

od3,59 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 3,59–4,19 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 14,36 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

4,19 €3,59 €-14%

14,36 €/kg

sir mozzarella bella napoli, mu cuisine, pakirano, 250 g

Spar

Spar

Na zalogi

4,19 €+17%

16,76 €/kg