vanilijev jogurt s čoko kroglicami oki doki, zelene doline, 150g
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

vanilijev jogurt s čoko kroglicami oki doki, zelene doline, 150g

Pakiranje: 150 g

od1,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,19–1,59 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 7,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,59 €1,19 €-25%

7,93 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €

10,60 €/kg

jogurt s čokoladnimi kroglicami oki doki, zelene doline, 150 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,59 €

10,60 €/kg

Jogurt Oki Doki s Čokoladnimi Kroglicami Zelene Doline 150 g