tekoči jogurt, vanilijev sladoled, 1,1 % m.m., zelene doline, 500 g
Mercator
Tuš

zelene doline

tekoči jogurt, vanilijev sladoled, 1,1 % m.m., zelene doline, 500 g

Pakiranje: 500 g

od0,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 0,99–1,49 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 1,98 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,07 €0,99 €-7%

1,98 €/kg

Tekoči jogurt Zelene doline, okus vanilijev sladoled, 1,1 % m. m., 500 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,49 €

2,98 €/kg