čokolada praline nugat, ritter sport, 100g
Spar
Mercator

ritter sport

čokolada praline nugat, ritter sport, 100g

Pakiranje: 100 g

od2,49 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 2,49–2,79 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 24,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €+67%

24,90 €/kg

čokolada z lešniki, ritter sport, 100 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €+12%

27,90 €/kg