čokolada z rozinami in lešniki, milka, 90g
Mercator
Tuš

milka

čokolada z rozinami in lešniki, milka, 90g

Pakiranje: 90 g

od1,39 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,39–1,99 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 15,44 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,39 €

15,44 €/kg

Mlečna čokolada Milka, lešnik in rozine, 90 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

22,11 €/kg

čokolada, rozine in lešnik, milka, 90 g