temna čokolada 70% kakava ,lindt excellence, 100g
Spar
Mercator
Tuš

lindt

temna čokolada 70% kakava ,lindt excellence, 100g

Pakiranje: 100 g

od4,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 44,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,49 €

44,90 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,49 €

44,90 €/kg

temna čokolada excellence 70 %, lindt, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,49 €

44,90 €/kg

Čokolada Lindt Excell., temna, 70%, 100g