temna čokolada 85% kakava excellence, lindt, 100g
Spar
Mercator
Tuš

lindt

temna čokolada 85% kakava excellence, lindt, 100g

Pakiranje: 100 g

od4,49 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 44,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,49 €+36%

44,90 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,49 €+67%

44,90 €/kg

temna čokolada excellence 85 %, lindt, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,49 €+41%

44,90 €/kg

Čokolada Lindt, Excell., temna, 85%, 100g