šumeče tablete železo, krüger, 14/1, 90g
Spar
Mercator
Tuš

krüger

šumeče tablete železo, krüger, 14/1, 90g

Pakiranje: 90 g

od1,83 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,83–2,59 € · prihranite do 0,76 €

Cena na enoto: od 20,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,29 €1,83 €-20%

20,33 €/kg

šumeče tablete, železo z okusom črnega ribeza s sladili, krüger, 90 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,29 €+25%

25,44 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,59 €

28,78 €/kg

Šumeče Tablete Kruger s Železom 90 g