šumeče tablete limona, isostar, 120g
Spar
Mercator
Tuš

isostar

šumeče tablete limona, isostar, 120g

Pakiranje: 120 g

od5,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,29–5,44 € · prihranite do 0,15 €

Cena na enoto: od 44,08 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,29 €

44,08 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,39 €

44,92 €/kg

šumeče tablete, limona, isostar, 120 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,44 €

45,33 €/kg

Šumeče Tablete z Okusom Limone Isostar 120 g