šumeče tablete pomaranča, isostar, 120g
Spar
Mercator
Tuš

isostar

šumeče tablete pomaranča, isostar, 120g

Pakiranje: 120 g

od4,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,89–5,44 € · prihranite do 0,55 €

Cena na enoto: od 40,75 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,89 €

40,75 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,39 €

44,92 €/kg

šumeče tablete, pomaranča, isostar, 120 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

5,44 €

45,33 €/kg

Šumeče Tablete Isostar Pomaranča 120 g