temna čokolada arancini, gorenjka mistica, 100g
Spar
Mercator
Tuš

gorenjka

temna čokolada arancini, gorenjka mistica, 100g

Pakiranje: 100 g

od3,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,49–3,59 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 34,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,49 €

34,90 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,49 €+25%

34,90 €/kg

temna čokolada mistica z arancini 70 % , gorenjka, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,59 €

35,90 €/kg

Čokolada Gorenjka, tem., pomar., 70%,100g