temna čokolada celi lešniki, gorenjka mistica, 250g
Spar
Mercator
Tuš

gorenjka

temna čokolada celi lešniki, gorenjka mistica, 250g

Pakiranje: 250 g

od6,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 6,49–6,79 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 25,96 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,49 €

25,96 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,49 €

25,96 €/kg

žlahtna temna čokolada mistica z lešniki, gorenjka, 250 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,79 €

27,16 €/kg

Čokolada Gorenjka, tem.,celi lešniki, 250g