testenine s sojo yakisoba classic, saikebon, 93g
Spar
Mercator
Tuš

saikebon

testenine s sojo yakisoba classic, saikebon, 93g

Pakiranje: 93 g

od2,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,09–2,56 € · prihranite do 0,47 €

Cena na enoto: od 22,47 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,49 €2,09 €-16%

22,47 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €

26,77 €/kg

juha z orientalskimi testeninami yakisoba, saikebon, 93 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,56 €

27,53 €/kg

Klasične Testenine Yakisoba 93 g