ostalo
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 37,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
dorina
80 g
2,79 €
34,88 €/kg
2,69 €
33,63 €/kg
2,65 €
33,13 €/kg
kandit
3,69 €
2,95 €
36,88 €/kg
violife
150 g
3,29 €
21,93 €/kg
140 g
3,39 €
24,21 €/kg
2,39 €
2,99 €
21,36 €/kg
joyfuel
50 g
1,99 €
39,80 €/kg
barebells
55 g
54,36 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
despar
500 g
0,83 €
1,66 €/kg
nestle
450 g
2,10 €
4,19 €
9,31 €/kg