spar natur pur
Pakiranje: 175 g
Cena na enoto: 9,09 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
175 g
1,05 €
6,00 €/kg
RAPUNZEL
150 g
2,69 €
17,93 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
13,95 €/kg
1,95 €
mercator
320 g
1,39 €
1,79 €
5,59 €/kg
power force
1 kos
0,93 €
0,93 €/kos
sol&mar
540 g
0,99 €
1,83 €/kg