podravka
Pakiranje: 86 g
Cena na enoto: 22,67 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
190 g
1,48 €
1,99 €
10,47 €/kg
1,39 €
1,89 €
9,95 €/kg
1,41 €
1,88 €
9,89 €/kg
delamaris
125 g
1,74 €
2,69 €
21,52 €/kg
1,52 €
2,54 €
20,32 €/kg
1,79 €
625 g
7,99 €
12,78 €/kg
6,59 €
10,99 €
17,58 €/kg
spar
280 g
2,18 €
2,23 €
7,96 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
kotanyi
40 g
1,75 €
2,19 €
54,75 €/kg
2,09 €
52,25 €/kg