pra vino
Pakiranje: 140 g
Cena na enoto: 49,93 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
NALDONI
140 g
3,95 €
28,21 €/kg
violife
3,39 €
24,21 €/kg
TUŠ IZDELEK
70 g
1,65 €
23,57 €/kg
agona
200 g
6,49 €
32,45 €/kg
3,99 €
19,95 €/kg
25 g
0,69 €
27,60 €/kg
3,49 €
17,45 €/kg
bufo organic
4,49 €
64,14 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg